Petr Janoušek postoupil do ČPT ze středočeské regionální soutěže

23.01.2016 23:26

Petr Janoušek s přehledem vyhrál velmi těžkou skupinu regionální soutěže Středočeského kraje, které se zúčastnilo celkem 37 hráčů. Porazil nejen Reného Kulase a Dana Pokrývku, ale i vítěze dnešního turnaje – Slávu Dorobanta (BC Mnichovo Hradiště). Z prvního místa se dostává do pavouku, kde poráží Christose Seizise a postupuje mezi osmičku nejlepších. Tadeáš Skopal zápas skrečoval a tak na Petra vyšlo semifinále, kde nerozehraný podlehl Dušanovi Nohynkovi. I to ale na postup stačilo a s trochou štěstí je úspěch opět v i Benátkách. Ze Středočeského kraje do České poolové Tour postupují právě 4 hráči – z třetího místa Zdeněk Vobořil (SK Billard Centrum Praha) a finalisté Dušan Nohynek a Slavomír Dorobant (oba BC Mnichovo Hradiště).

Jen drobná informace mimo kulečníkové dění: Petr Urban, hrál v ten samý den v benáteckém Bowling Baru turnaj v bowlingu a vyhrál finále se součtem 391 bodů ve dvou hrách.